Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Žemės ūkio technikai >> Transmisinė - hidraulinė alyva

Transmisinė - hidraulinė alyva

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
TOTAL Dynatrans MPV
Alyva skirta traktorių, mechaninėms transmisijoms su “Šlapių stabdžių” sistemomis, o taip pat statybinės technikos hidrauliniams įrengimams.
Total Dynatrans VX FE
  Sintetinės bazės pagrindu sukurta aukštos kokybės alyva skirta žemės ūkio technikos ašims transmisinėms ir hidraulinėms sistemoms sutepti. Atitinka API GL-4, UTTO lygį. Naudojama daugelyje hidraulinių sistemų.
Total Dynatrans ACX 10W, 30
 TOTAL DYNATRANS AC yra hidraulinė transmisinė alyva skirta hidraulinėms sistemoms, šoninėms pavaroms, pavarų dėžėms su šlapių stabdžių sistema. Alyva tinkama naudoti kai gamintojas rekomenduoja naudoti alyvą CAT TO-4, CATERPILLAR HYDO Advanced 10, 20 ir 30. Alyvos keitimo intervalas 3000 darbo valandų.  
Total Multagri Pro-Tec 10W-40
Naujausios kartos daugiafunkcinė alyva skirta traktorių, kombainų varikliams, mechaninėms transmisijoms su “Šlapių stabdžių” sistemomis, o taip pat statybinės technikos hidrauliniams įrengimams. 
Total Multagri Super 15W-40
Daugiafunkcinė STOU alyva skirta traktorių, kombainų varikliams, mechaninėms transmisijoms su “Šlapių stabdžių” sistemomis, o taip pat statybinės technikos hidrauliniams įrengimams.