Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Pramonės įrengimams >> Pramoninių pavarų, reduktorių alyva

Pramoninių pavarų, reduktorių alyva

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
TOTAL CARTER EP
Mineralinė alyva pramoninėms pavaroms ir guoliams, dirbantiems aukštos apkrovos sąlygomis, ir esant aukštai temperatūrai. Taip pat siūlomos ir nestandartinio klampio ISO VG 1500, 2200 ir 3000 alyvos skirtos specifinėms lėtaeigėms pavaroms, krosnių transporteriams, akmenskaldžių konvejeriams.
TOTAL CARTER XEP
Mineralinė "Extra" klasės alyva pramoninėms pavaroms ir guoliams, dirbantiems ypatingai aukštos apkrovos sąlygomis. Vėjo jėgainių reduktoriams.
TOTAL CARTER ENS/EP
Labai aukšto klampumo bituminės alyvos CARTER ENS ir ENS/EP skirtos atviro tipo lėtaeigėms pavaroms, žiediniams krumpliaračiams ir transporteriams. Taip pat metalinių lynų ir grandinių tepimui. Šiai paskirčiai produktai patiekiami aerozoliniuose įpakavimuose.
TOTAL CARTER SH
Mineralinė alyva skirta labai smarkiai apkrautoms pramoninėms pavaroms ir guoliams dirbantiems ypač sunkiomis sąlygomis. Vėjo jėgainių reduktoriams.
TOTAL CARTER SY
Sintetinė PAG alyva skirta pramoninėms pavaroms ir transmisijoms su aukštu slydimo koeficientu. Greitinančiosioms, sliekinėms ir sraigtinėms pavaroms. Taip pat pavaroms dirbančioms itin aukštose temperatūrose. Šios alyvos negali būti maišomos su mineralinėmis ar įprastomis PAO sintetinėmis alyvomis.
TOTAL KASSILLA GMP
Mineralinė alyva skirta pramoninėms pavaroms dirbančioms ekstremaliai sunkiomis sąlygomis ir esant nuoladiniams pasikartojantiems smūgiams. Cemento gamyklos, plieno ir geležies pramonė, kasyklos ir karjerai, skaldos gamyba.