Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Pramonės įrengimams >> Metalo apdirbimui

Metalo apdirbimui

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
TOTAL LACTUCA LT 3000
Makro - emulsija skirta įprastinėms vario lydinių ir plieno apdirbimo operacijoms. Rekomenduojamos naudojimo proporcijos nuo 3% iki 7%. Apsaugo paviršius nuo korozijos.
TOTAL LACTUCA WBA 5400
Makro-emulsija skirta įvairių metalų (spalvotojo, plieno, juodojo metalo)  apdirbimui. Labiausia tinka naudoti sudėtingoms operacijoms taip pat ir gręžimui. Naudojimo proporcijos: nuo 3% iki 10% priklausomai nuo atliekamos operacijos.
TOTAL LACTUCA WBF 9400
Makro-emulsija kurios sudėtyje yra daug sočiūjų esterių  skirta sudėtingoms ir labai sudėtingoms kietųjų metalų apdirbimo operacijoms. Pjovimas, siūlių formavimas, giluminis gręžimas ir tt.. .
TOTAL SPIRIT MS 3000
Daugiafunkcinė be chloro mikro-emulsija. Rekomenduojama ketaus ir žemo anglingumo plienų mechaniniam apdirbimui. Labai geri rezultatai gaunami naudojant produktą plokštuminiam, cilindriniam ir becentriniam šlifavimui. 
TOTAL SPIRIT ASI 7000
Mikro- emulsija  skirta sudėtingoms ir labai sudėtingoms ketaus, labai anglingų, nerūdijančių, legiruotų plienų ir aliuminio lydinių apdirbimo operacijoms.
TOTAL VULSOL MSF 7200
Sintetinis metalo pjovimo skystis skirtas daugelio metalų apdirbimui ir šlifavimo darbams.
TOTAL VALONA GR 3005
Honingavimo alyva. Skirta aukšto anglingumo plienų šlifavimo, poliravimo ir superužbaigimo procesams: cilindrų gilzės, kuro purkštukai.
TOTAL DIEL MS 5000
Alyva elektroerozijos procesams. Specialiai skirta pradinio apdirbimo ir negalutinio užbaigimo operacijoms.
TOTAL DIEL MS 7000
Alyva elektroerozijos procesams. Specialiai skirta galutinio kompleksiško formų ir dimensijų užbaigimo operacijoms.
TOTAL MARTOL EP 150
Alyva nerūdijančių plienų, juodųjų ir spalvotųjų ir metalų lakštų formavimui, ir lenkimui. Geriausiai tinka kai lakšto storis mažesnis nei 3 milimetrai.
TOTAL MARTOL EP 360
Alyva nerūdijančių plienų, juodųjų ir spalvotųjų ir metalų lakštų formavimui, ir lenkimui. Geriausiai tinka kai lakšto storis ne didesnis nei 5 milimetrai.
TOTAL DRASTA C
Alyva šaltam plieno grūdinimui. Tinka pusiau greitam ir greitam šaltam plieno grūdinimui.
TOTAL DRASTA M
Alyva plieno grūdinimui. Tinka pusiau karštoms plieno grūdinimo operacijoms.
TOTAL DRASTA H
Alyva plieno grūdinimui. Skirta pagreitintoms karštoms plieno grūdinimo operacijoms.
TOTAL OSYRIS DWX
Metalo ruošinių ir metalo gaminių konservavimo alyva. Saugojimo laikotarpis: OSYRIS DWX 5000 nuo 8 iki 12 mėnesių, OSYRIS DWX 7000 nuo 12 iki 18 mėnesių, OSYRIS DWX 9000 daugiau kaip 18 mėnesių.
TOTAL DROSERA MS
Daugiafunkcinė mineralinė alyva skirta metalo apdirbimo staklėms. Priklausomai nuo alyvos klampio gali būti naudojama: hidrauliniam prievadui, slydimo kreipiamosioms, pavaroms, špindeliams, padavimo ir pavarų dėžėms.