Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Automobiliams >> Variklinė alyva

Variklinė alyva

QUARTZ INEO FIRST 0W-30

Šiuolaikiniams varikliams sukurta alyva užtikrina maksimalią variklio ir jo dalių apsaugą nuo dėvėjimosi. Dėka mažo peleningumo (Low SAPS) užtikrinamas mažas suodžių ir pelenų kiekis išmetamose variklio dujose.
Naudojant šią alyvą sumažėja kuro sąnaudos. Dėka šios alyvos yra palaikomas puikus variklio darbas net ir sunkiausiomis priežiūros bei eksploatavimo sąlygomis (greitkeliai, intensyvus miesto eismas, sportinis važiavimas,..).
TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 gali būti naudojama naujausių modelių varikliams e-HDI taip pat hibridiniam varikliams kur gamintojų nurodoma naudoti naujos kartos alyvą.
PRANAŠUMAI

Kuro ekonomija remiantis oficialiu M111 Fe testu yra 3,33 proc. ir yra taupoma 4,2 proc. remiantis testu NEDC lyginant su alyva kurios SAE 5W-40. Tai užtikrina PEUGEOT ir CITROEN gamintojų aplinkos apsaugos standartų laikymąsi.
Dėka greito sutepimo ir sudėtyje esančių ploviklių ir dispergentų priedų yra užtikrinamas išskirtinė variklio ir jo dalių švara.
Alyvos 0W-30 laipsnis kartu su esančiais priedais užtikrina lengvą šalo variklio užvedimą net esant ir labai žemai temperatūrai (bandymai buvo atliekami esant -40 °C ).
TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 išlaiko nepakitusias savybes visą eksploatacijos laikotarpiu kurį nurodo PEUGEOT ir CITROEN automobilių gamintojai.

          ACEA C1

 

  • PSA B71 2312 & 2302
  • Meets the requirements of JAGUAR LAND ROVER STJLR.03.5007
  • Suitable for applications requiring FIAT 9.55535-GS1 specification
  • Suitable for applications requiring FIAT 9.55535-DS1 specification
  • Suitable for TOYOTA
Atgal į katalogą »