Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Automobiliams >> Transmisinė alyva

Transmisinė alyva

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
TRAXIUM AXLE 7 80W90
Mineralinė alyva tinkanti visoms mechaninėms transmisijoms, tiltams ir diferencialams, kai reikalaujamas API GL-5, MIL-L-2105D lygis. ZF TE-ML 12E, 17B, 19B MAN 342 type M-1  
TRAXIUM DUAL 9 FE 75W90
Aukščiausios kokybės sintetinė, transmisinė alyva tinkanti  mechaninėms transmisijoms, ašims, tiltams ir diferencialams.
TRAXIUM GEAR 9 FE 75W
Alyva pasižyminti aukštu klampos indeksu , specialiai sukurta lengvųjų automobilių mechaninėms pavarų dėžėms.
TRAXIUM GEAR 8 75W80
Alyva pasižyminti aukštu klampos indeksu , specialiai sukurta lengvųjų automobilių mechaninėms pavarų dėžėms.
TOTAL TRANSMISSION Axle8 80W90
Alyva, specialiai sukurta tiltų su riboto slydimo (Limited slip LS) diferencialais tepimui ar savaime besiblokuojantiems tiltų reduktoriams.
FLUIDMATIC LV MV
FLUIDMATIC LV MV yra novatoriška, aukštos kokybės sintetinės bazės pagrindu sukurta automatinių pavarų dėžių transmisinė alyva, kuri dėl savo žemo klampumo leidžia sumažinti kuro sąnaudas.
FLUIDMATIC DCT MV
TOTAL FLUIDMATIC DCT MV yra naujos kartos sintetinės technologijos DSG  su dviguba (Dual Clutch), šlapia sankaba ( wet clutch) automatinių pavarų dėžių alyva, atitinkantis VW, SKODA, FORD, VOLVO. MITSUBISHI, CHRYSLER, BMW, PORSCHE IR MERCEDES-BENZ gamintojų reikalavimus. 
TOTAL FLUIDMATIC CVT MV
  FLUIDMATIC CVT MV yra skirta automobiliams su bepakope (CVT) transmisija. Dėka specialaus priedų paketo, yra palengvinamas pavarų perjungimas ir prailginamas transmisijos tarnavimo laikas, užtikrinamas patikimas transmisijos darbas net ir esant žemai temperatūrai bei mažėja kuro sąnaudos.
Total FLUIDMATIC XLD FE
Naujos kartos skystis automobilių automatinėms transmisijoms, tenkinantis daugelio, Japonijos ir Europos automobilių gamintojų reikalavimus. Produktas skirtas naudoti daugelio lengvųjų automobilių ir visureigių (4x4, SUV) automatinėse pavarų dėžėse, transmisijose ir hidrauliniuose konverteriuose.
Total FLUIDE AT42
Lengvųjų, komercinių automobilių ir sunkiasvorių transporto priemonių automatinėms ar pusiau automatinėms pavarų dėžėms ir hidrotransformatoriams tepti, kai gamintojas nurodo naudoti ATF (Automatic Transmission Fluid – automatinių pavarų dėžių skystis) GM DEXRON – IIIG.
Total FLUIDE ATX
Lengvųjų, komercinių automobilių ir sunkiasvorių transporto priemonių automatinėms ar pusiau automatinėms pavarų dėžėms ir hidrotransformatoriams tepti, kai gamintojas nurodo naudoti ATF (Automatic Transmission Fluid – automatinių pavarų dėžių skystis) GM DEXRONÒ– IID.
ELF TRANSELF SYNTHESE FE 75W90
100% sintetinė transmisinė alyva mechaninėms pavarų dėžėms ir ašims, skirta darbui ypač aukštame slėgyje.
ELF TRANSELF NFP 75W80
Sintetinės technologijos transmisinė alyva mechaninėms pavarų dėžėms, skirta darbui aukštame slėgyje ir ypač sunkiomis darbo sąlygomis.
ELF TRANSELF TYP B 80W90
Mineralinė transmisinė alyva mechaninėms pavarų dėžėms ir ašims, skirta darbui ypač aukštame slėgyje.
ELF ELFMATIC J6
Speciali alyva naujausios kartos 6-šių pavarų automatinėms pavarų dėžėms, o taip pat robotizuotose "flick-shift" mechaninėse pavarų dėžėse, kuriose nenaudojama mechaninė sankaba, o pavarų perjungimą valdo elektronika elektros variklių pagalba.
ELF SPEEDMATIC
    Speciali sintetinė alyva Renault Trafic, Master, Vivaro, Movano robotizuotoms pavarų dėžėms PA6 kuriose pavarų perjungimo kontūras yra atskirtas ir naudoja specifinę alyvą
MAZDA DEXELIA ATF M-V
Aukštos klasės transmisinė alyva, skirta MAZDA 6, MAZDA 3, Premacy, MAZDA 323, Demio, MAZDA 121, MAZDA 626, MPV automobilių automatinėms pavarų dėžėms. Atitinka naujausius MAZDA Class 3 (ATF M-V) reikalavimus.Tinka vairo stiprintuvų sistemoms kur reikalaujama ATF produktų.
CASTROL Transmax DUAL
CASTROL Transmax DUAL yra naujos kartos sintetinis DSG (Dual Clutch) automatinių pavarų dėžių skystis, atitinkantis VW, SKODA, FORD, VOLVO. MITSUBISHI, CHRYSLER, BMW, PORSCHE IR MERCEDES-BENZ gamintojų reikalavimus.