Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Žemės ūkio technikai >> Variklinė alyva

Variklinė alyva

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
TRACTAGRI T4R FE 5W-30
Mažo peleningumo  Low SAPS technologijos sintetinė alyva skirta TIER 4 standarto naujausiems varikliams kurių dujų išmetimo sistemose  irengti kietųjų dalelių filtrai DPF.
Total Multagri Pro-Tec 10W-40
STOU daugiafunkcinė alyva skirta traktorių, kombainų varikliams, mechaninėms transmisijoms su “Šlapių stabdžių” sistemomis, o taip pat statybinės technikos hidrauliniams įrengimams. 
Total Tractagri HDZ 10W40
  Mažo peleningumo alyva skirta žemės ūkio technikos varikliams turintiems ir neturintiems DPF filtrą
Total Multagri Super 10W-30
Daugiafunkcinė alyva skirta traktorių, kombainų varikliams, mechaninėms transmisijoms su “Šlapių stabdžių” sistemomis, o taip pat statybinės technikos hidrauliniams įrengimams. 
Total Rubia TIR 9900 FE 5W-30
Naujausios kartos, aukščiausios kokybės, žemo peleningumo (low saps), kurą taupanti FE,  sintetinė variklio alyva. Rekomenduojama daugelio Europos dyzelinių variklių gamintojų. Skirta naudoti tolimųjų reisų sunkiajam ir miesto transportui, dirbančiam pagal EURO-6 reikalavimus.
Total Rubia TIR 8900 10W-40
TOTAL RUBIA TIR 8900 naujos kartos mažo peleningumo sintetinės tecnologijos alyva skirta naudoti tolimųjų reisų sunkiajam ir miesto transportui, ypatingai EURO 5, ir EURO 6 varikliams, kuriuose yra įrengta daugiapakopė išmetamųjų dujų neutralizacijos sistema (SCR) ar dyzelino dalelių filtras (DPF).
Total Rubia 7400 10W-40
Pusiau sintetinė alyva visų tipų sunkiai apkrautiems varikliams
Total Rubia TIR 7400 15W-40
Labai aukštos kokybės mineralinė alyva, išgauta atsižvelgiant į techninius suvaržymus ir tinkanti naujiem žemos emisijos dyzeliniams varikliams. Dėka labai aukšto alyvos kokybės lygio, ji gali būti keičiama ilgesniais intervalais, priklausomai nuo gamintojų rekomendacijų.