Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Pramonės įrenginiams >> Maisto, medicinos, alkoholio, tabako pramonei

Maisto, medicinos, alkoholio, tabako pramonei

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
Total Finavestan A50B - A520B
Medicininė balta alyva skirta naudoti farmacijos, medicinos, kosmetikos, maisto pramonėje kada yra reikalavimas netiesioginio kontakto sumaistu.  
TOTAL NEVASTANE AW
Speciali baltosios mineralines alyvos pagrindu pagaminta alyva skirta aukšto slėgio hidraulinėms sistemoms ir oro linijų tepimui kur galimas atsitiktinis kontaktas su maistu: maisto, farmacijos ir parfumerijos gamybos įmonėse.
Castrol Optibet V 46 - 68 - 100
Sintetinė kompresorinė PAO alyva skirta stūmokliniams, rotorinianiams, sraigtiniams ir vakuumo oro kompresoriams ir siurbliams dirbantiems maisto, gėrimų, farmacijos pramonėje  kai galimas atsitiktinis kontaktas su maistu.
Castrol Optileb HY 15 - 22 - 32 - 46 - 68
Pilnai sintetinė hydraulinė alyva skirta maisto, gėrimų, tabako, farmacijos pramonei    
TOTAL NEVASTANE SH
Speciali 100 % sinetinė (PAO ) alyva skirta kompresoriams, pneumatinėms, vakuminėms ir hidraulinėms sistemoms kur galimas atsitiktinis kontaktas su maistu, ypač tinka darbui žemoje temperatūroje : maisto, farmacijos ir parfumerijos gamybos įmonėse.
TOTAL NEVASTANE EP
Sintetinės ir baltos mineralinės alyvos pagrindu pagaminta alyva pramoninėms pavaroms, reduktoriniams  naudojamiems maisto pramonės įmonėse kada įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu.
Castrol Optibet GT 100 - 150 - 220 - 320 - 460 - 680
Sintetinė PAO alyva pramoninėms pavaroms, reduktoriniams  naudojamiems maisto, gėrimų, tabako, farmacijos pramonės įmonėse kada įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu.
TOTAL NEVASTANE XSH
100 % sintetinė PAO alyva skirta pramoninėms pavaroms, reduktoriams , grandinėms ir konvejerio juostoms maisto pramonės įmonėse, kai įmanaomas atsitiktinis kontakatas su maistu dirbantiems ypač plačiame temperatūriniame diapazone ir didelės apkrovos sąlygomis.
TOTAL NEVASTANE XMF
Plataus  panaudojimo aliuminio komplekso plastinis tepalas skirtas pavarų, jungčių, guolių, užpildymo irenginių, mikserių, konvejerių  tepimui maisto pramonės įmonėse kur įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu. Tepalas pasižymi aukstu atsparumu vandens išplovimui ir dideliems greičiams.
TOTAL NEVASTANE HD2T
 Aliuminio komplekso plastinis tepalas su PTFE skirtas kada procese yra vandens: butelių užpildymo irenginių, mikserių, konvejerių  tepimui maisto ir gėrimų pramonės įmonėse kur įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu H1 NSF. Tepalas pasižymi aukstu atsparumu vandens išplovimui ir didelioms apkrovoms.
TOTAL NEVASTANE XS 80 - 320
100 % sintetinis, didelės apkrovos kalcio sulfonato komplekso plastinis tepalas skirtas dirbti žemoje temperatūroje maisto ar su maistu susijusioje pramonėje. Labiausia tinka naudoti granuliavomo presų tepimui ( šunų maistas, gabalinis cukrus..)
TOTAL NEVASTANE SDO
Alyva skirta cukraus tirpinimui. Naudojant šią alyva yra išvengiama cukraus susikaupimo įvairiuose įrenginių dalyse, konvejeriuose, ekstraktoriuose, vyniojimo mašinose, patalpų grindys... . Naudojamas keliais būdais: tepant teptuku, lašeliniu būdu arba purškiant. Galimas atsitiktinis kontaktas su maistu.
Nevastane Grease Aerosol
Vandeniui atsparus, aerozolinis, aliuminio komlekso daugiafunkcinis tepalas, tinkantis guolių, vyrių, grandinių, kreipiančiųjų ir įrankių tepimui kai įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu 
TOTAL NEVASTANE SILICONE
Formų atskyrimo priemonė ir tepalas viename. Plastikinių ir guminių formų atskyrimui, laikrodžiams, elektros prietaisams, įvorėms, guoliams, grandinėms, foto ir videoįrangos pavaroms, akumuliatorių kontaktams, gumai, tarpinėms, Spaudos ir tekstilės pramonėje – pjovikliams, štampams, formoms, stalams, presams, pjūklams, peiliams.  
TOTAL FINATUROL HT
FINATUROL HT yra augalinės kilmės formavimo aliejus. Jis naudojamas formų tepimo operacijoms išimant iš pečiaus.HT garantuoja puikią visų kepyklų ir konditerijos gaminių formavimo operaciją. Naudojant Finaturol HT Produktai nekeičia skonio ir kvapo ir produktams, kurie yra ilgo galiojimo laiko.  
TOTAL STATERMIC NR
STATERMIC NR – specialus tepalas su fluorinta alyva ir PTFE skirta aukštoms temperatūroms bei atspari tirpikliams ir rūgščių garams. Guoliams ir komponentams, veikiamiems agresyvios aplinkos – rūgščių garai, tirpikliai, radiacija. Detalėms, kurių temperatūra siekia iki 300°C (trumpalaikė apkrova) arba 250°C (nuolatinė apkrova), Visur kur pastebimas ankstyvas įrangos dilimas ir gedimas, ko pasekoje dažnai stabdoma gamyba, keičiamos atsarginės dalys