Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Pramonės įrenginiams >> Maisto, medicinos, alkoholio, tabako pramonei

Maisto, medicinos, alkoholio, tabako pramonei

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
Finavestan A50B - A520B
Medicininė balta alyva skirta naudoti farmacijos, medicinos, kosmetikos, maisto pramonėje kada yra reikalavimas netiesioginio kontakto sumaistu.  
NEVASTANE AW 22- 32- 46- 68
Baltoji mineralinė alyva skirta aukšto slėgio hidraulinėms sistemoms ir oro linijų tepimui kur galimas atsitiktinis kontaktas su maistu. Maisto, farmacijos ir parfumerijos gamybos įmonėse.
NEVASTANE SH 32- 46- 68- 100
Maisto, farmacijos, parfumerijos  pramonei skirta speciali, 100 % sinetinė (PAO ) alyva kompresoriams, pneumatinėms, vakuminėms , hidraulinėms sistemoms, reduktoriams kur galimas atsitiktinis kontaktas su maistu. Ypač tinka darbui žemoje temperatūroje.
Castrol Optileb HY 15 - 22 - 32 - 46 - 68
Pilnai sintetinė hydraulinė alyva skirta maisto, gėrimų, tabako, farmacijos pramonei    
NEVASTANE EP 100- 150- 220- 320- 460- 680- 1000
Maisto, farmacijos pramonei sintetinės ir baltos mineralinės alyvos pagrindu pagaminta alyva pramoninėms pavaroms, reduktoriniams,  kada įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu.
NEVASTANE XSH 150- 220- 220- 320- 460
Maisto, farmacijos pramonei 100 % sintetinė, PAO alyva skirta pramoninėms pavaroms, reduktoriams, grandinėms ir konvejerio juostoms kai įmanaomas atsitiktinis kontakatas su maistu dirbantiems ypač plačiame temperatūriniame diapazone ir didelės apkrovos sąlygomis.
Castrol Optibet GT 100 - 150 - 220 - 320 - 460 - 680
Sintetinė PAO alyva pramoninėms pavaroms, reduktoriniams  naudojamiems maisto, gėrimų, tabako, farmacijos pramonės įmonėse kada įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu.
Castrol Optibet V 46 - 68 - 100
Sintetinė kompresorinė PAO alyva skirta stūmokliniams, rotorinianiams, sraigtiniams ir vakuumo oro kompresoriams ir siurbliams dirbantiems maisto, gėrimų, farmacijos pramonėje  kai galimas atsitiktinis kontaktas su maistu.
FINATUROL D
FINATUROL D augalinis aliejus tešlos dalintuvų ir duonos pjaustymo peilių tepimui. FINATUROL D yra 100%  augalinės kilmės produktas be GMO ir be gyvulinės kilmės riebalų. Gaminamas augalinų aliejų ir maistinių priedų pagrindu.  
FINATUROL K2
FINATUROL K3 augalinis aliejus (be palmių aliejaus) tešlos dalintuvų ir duonos pjaustymo peilių tepimui. FINATUROL D yra 100%  augalinės kilmės produktas be GMO ir be gyvulinės kilmės riebalų. Gaminamas augalinų aliejų ir maistinių priedų pagrindu.  
Nevastane MP 1.5
Daugiafinkcinis Calcium Complex tepalas skirtas maisto apdorojimui drėgnoje aplinkoje, pvz: įrengimuose kaip Granulių presai...... kur galimas kontaktas su maistu is reikalaujama NSF-H1 specifikacijos.
NEVASTANE XMF 2
Plataus  panaudojimo aliuminio komplekso plastinis tepalas skirtas pavarų, jungčių, guolių, užpildymo irenginių, mikserių, konvejerių  tepimui maisto pramonės įmonėse kur įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu. Tepalas pasižymi aukstu atsparumu vandens išplovimui ir dideliems greičiams.
NEVASTANE HD2T
 Aliuminio komplekso plastinis tepalas su PTFE skirtas kada procese yra vandens: butelių užpildymo irenginių, mikserių, konvejerių  tepimui maisto ir gėrimų pramonės įmonėse kur įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu H1 NSF. Tepalas pasižymi aukstu atsparumu vandens išplovimui ir didelioms apkrovoms.
NEVASTANE XS 80 - XS 320
100 % sintetinis, didelės apkrovos kalcio sulfonato komplekso plastinis tepalas skirtas dirbti žemoje temperatūroje maisto ar su maistu susijusioje pramonėje. Labiausia tinka naudoti granuliavomo presų tepimui ( šunų maistas, gabalinis cukrus..)
NEVASTANE SDO
Alyva skirta cukraus tirpinimui. Naudojant šią alyva yra išvengiama cukraus susikaupimo įvairiuose įrenginių dalyse, konvejeriuose, ekstraktoriuose, vyniojimo mašinose, patalpų grindys... . Naudojamas keliais būdais: tepant teptuku, lašeliniu būdu arba purškiant. Galimas atsitiktinis kontaktas su maistu.
Nevastane Grease Aerosol
Vandeniui atsparus, aerozolinis, aliuminio komlekso daugiafunkcinis tepalas, tinkantis guolių, vyrių, grandinių, kreipiančiųjų ir įrankių tepimui kai įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu 
NEVASTANE SILICONE
Formų atskyrimo priemonė ir tepalas viename. Plastikinių ir guminių formų atskyrimui, laikrodžiams, elektros prietaisams, įvorėms, guoliams, grandinėms, foto ir videoįrangos pavaroms, akumuliatorių kontaktams, gumai, tarpinėms, Spaudos ir tekstilės pramonėje – pjovikliams, štampams, formoms, stalams, presams, pjūklams, peiliams.  
STATERMIC NR
STATERMIC NR – specialus tepalas su fluorinta alyva ir PTFE skirta aukštoms temperatūroms bei atspari tirpikliams ir rūgščių garams. Guoliams ir komponentams, veikiamiems agresyvios aplinkos – rūgščių garai, tirpikliai, radiacija. Detalėms, kurių temperatūra siekia iki 300°C (trumpalaikė apkrova) arba 250°C (nuolatinė apkrova), Visur kur pastebimas ankstyvas įrangos dilimas ir gedimas, ko pasekoje dažnai stabdoma gamyba, keičiamos atsarginės dalys