Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Automobiliams >> Variklinė alyva

Variklinė alyva

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
QUARTZ INEO XTRA EC6 0W-20
Aukščiausios kokybės sintetinė variklio alyva, skirta aukščiausios kokybės automobilių gamintojų naujausios kartos varikliams.  
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20  Naujos kartos sintetinė alyva ypač tinkanti naujausios kartos BMW automobiliams.
QUARTZ INEO XTRA V-DRIVE 0W20
QUARTZ INEO XTRA V-DRIVE 0W20  Naujos kartos sintetinė alyva ypač tinkanti naujausios kartos Volvo automobiliams.
QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20
TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 0W-20 tai pažangiausios technologijos  ART ( Age Resisitance  Technology)  "amžiui atspari technologija" visiškai sintetinė alyva. Ypač  rekomenduojama naudoti WV  grupes automobiliams.
QUARTZ 9000 FUTURE GF6 0W-20
Sintetinė aukštos kokybės alyva. Gali būti naudojama visų tipų benzininiams varikliams, ypatingai hibridiniams varikliams. 0w20 klampa užtikrina puikų alyvos takumą esant žemai temperatūrai, greitkeliuose, mieste, piko valandomis. Tinka bet kokiam vairavimo stiliui, taip pat ir intensyviam važiavimui bet kuriuo metų laiku. Alyva pritaikyta automobiliams su Start/Stop sistema.
QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W20
Naujausios kartos sintetinė alyva ypač tinkanti naujausios kartos Euro 6 Peugeot ,Citroen automobiliams.  
QUARTZ INEO FIRST 0W-30
  Šiuolaikiniams varikliams sukurta alyva užtikrina maksimalią variklio ir jo dalių apsaugą nuo dėvėjimosi. Dėka mažo peleningumo (Low SAPS) užtikrinamas mažas suodžių ir pelenų kiekis išmetamose variklio dujose.
QUARTZ 9000 0W30 A5/B5
 Sintetinė, aukštos kokybės alyva. Naudojama Volvo, Ford benzininiams ir dyzeliniams varikliams,  užtikrina puikų alyvos takumą esant žemai temperatūrai, greitkeliuose, mieste, piko valandomis. Tinka bet kokiam vairavimo stiliui, taip pat ir intensyviam važiavimui bet kuriuo metų laiku.
QUARTZ INEO FDE 0W30
Naujausios kartos sintetinė alyva ypač tinkanti naujausios kartos Ford automobiliams.
QUARTZ ENERGY 9000 0W30
Sintetinė , visasezonė, aukštos kokybės alyva benzininiams ir dyzeliniams varikliams.
QUARTZ INEO EcoB 5W20
Sintetinė aukštos kokybės alyva. Naudojama Ford  ECOBOOST, Jaguar, LAND ROVER benzininiams varikliams,  užtikrina puikų alyvos takumą esant žemai temperatūrai, greitkeliuose, mieste, piko valandomis. Tinka bet kokiam vairavimo stiliui, taip pat ir intensyviam važiavimui bet kuriuo metų laiku.
QUARTZ 9000 NFC 5W-30
Sintetinės technologijos pagrindu išgauta visasezoninė alyva, skirta benzininiams ir dyzeliniams varikliams.
QUARTZ INEO ECS 5W-30
Žemo peleningumo(Low saps), kurą taupanti (fuel economy), sintetinė variklio alyva, labiausiai tinkanti naujausių technologijų PEUGEOT, CITROEN, TOYOTA... dyzeliniams varikliams su FAP, DPF filtrais, denox katalizatoriais. Tinka benzininiams varikliams su egr sistemomis ir twc katalizatoriais.
QUARTZ INEO MC3 5W-30
Žemo peleningumo(Low saps),naujausios technologijos, sintetinė variklio alyva, labiausiai tinkanti naujausių technologijų BMW, Mercedes-Benz... dyzeliniams varikliams su  DPF filtrais, denox katalizatoriais. Tinka Euro VI benzininiams, dyzeliniams turbininiams, daugiavožtuviniams varikliams su egr sistemomis ir twc katalizatoriais.
QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30
Žemo peleningumo(Low saps), sintetinė variklio alyva, labiausiai tinkanti naujausių technologijų Volkswagen, dyzeliniams varikliams su  DPF filtrais, denox katalizatoriais. Tinka benzininiams, turbininiams, daugiavožtuviniams varikliams su egr sistemomis ir twc katalizatoriais.
QUARTZ 9000 ENERGY 5W-40
Itin aukštos kokybės sintetinė TOTAL alyva, skirta lengviesiems automobiliams su Benzininiais ir Dyzeliniais varikliais.
QUARTZ 9000 5W-40
Aukščiausios kokybės sintetinė variklių alyva sukurta iš specialiai atrinktų sintetinių bazinių alyvų ir sintetinių priedų.
QUARTZ RACING 10W-60
Sintetinė alyva skirta naudoti ypatingai sunkiomis veikimo sąlygomis – sporte. TOTAL QUARTZ RACING ypatingai tinka daugiavožtuminimas ir turbokompresoriniams varikliams.
QUARTZ 7000 Energy 10W-40
Sintetinės bazės alyva sukurta taip, kad patenkintų lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto visų benzininių ir dyzelinių variklių gamintojų reikalavimus.
QUARTZ 7000 10W-40
Sintetinės bazės alyva sukurta taip, kad patenkintų lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto visų benzininių ir dyzelinių variklių gamintojų reikalavimus.
QUARTZ DIESEL 7000 10W-40
Sintetinės bazės alyva sukurta taip, kad patenkintų lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto visų dyzelinių variklių gamintojų reikalavimus.
EVOLUTION FULL-TECH R 5W-30
Naujos kartos, sintetinės technologijos, alyva skirta naujausiems Renault ir Dacia automobiliams  
ELF EVOLUTION FULL-TECH FE 5W-30
Aukščiausios kokybės Taupanti Degalus alyva pagaminta pagal ELF Synthetic technologiją ir skirta lengvųjų automobilių benzininių ir dyzelinių variklių tepimui. Specialiai pritaikyta RENAULT dyzeliniams varikliams su kietų dalelių filtrais - DPF.
ELF EVOLUTION FULL-TECH MSX 5W-30
Aukščiausios kokybės alyva pagaminta pagal ELF Synthetic technologiją ir skirta lengvųjų automobilių benzininių ir dyzelinių variklių tepimui. Specialiai pritaikyta dyzeliniams varikliams su kietų dalelių filtrais - DPF.
ELF EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30
Aukščiausios kokybės alyva pagaminta pagal ELF Synthetic technologiją ir skirta lengvųjų automobilių benzininių ir dyzelinių variklių tepimui. Specialiai pritaikyta dyzeliniams varikliams su kietų dalelių filtrais - DPF.
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W-30
Aukščiausios kokybės degalus taupanti variklių alyva pagaminta pagal ELF Synthetics technologiją. Skirta visų tipų benzininių ir dyzelinių variklių tepimui.
ELF EVOLUTION 900 DID 5W-30
Aukščiausios kokybės variklių alyva pagaminta pagal ELF Synthetics technologiją ir skirta visų tipų benzininių ir dyzelinių variklių tepimui. Specialiai pritaikyta Volkswagen TDI tiesioginio įpurškimo dyzeliniams varikliams, kuriuose sumontuota „siurblys-purkštukas" tipo degalų sistema.
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W-40
Aukščiausios kokybės variklių alyva pagaminta pagal ELF Synthetics technologiją ir skirta visų tipų benzininių ir dyzelinių variklių tepimui.
ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40
Aukščiausios kokybės variklių alyva pagaminta pagal ELF Synthetics technologiją ir skirta visų tipų benzininių ir dyzelinių variklių tepimui.
ELF EVOLUTION 700 STI 10W-40
Labai aukštos kokybės variklių alyva, pagaminta naudijant ELF SYNTHESE technologiją. Specialiai sukurta benzininiams ir dyzeliniams lengvųjų automobilių ir mikroautobusų varikliams su tiesioginio degalų įpurškimo sistemomis.
ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40
Aukštos kokybės alyva pagaminta pagal ELF SYNTHESE technologiją. Specialiai sukurta lengvųjų automobilių dyzeliniams varikliams su tiesioginio degalų įpurškimo sistemomis: TDI.
Castrol EDGE 0W30 A5/B5
Castrol EDGE 0W30 A5/B5 sintetinė alyva ypač tinkanti Volvo markės automobiliams.
CASTROL EDGE 0W30
Sintetinė variklinė alyva, sukurta pagal naujausią HYSPEC Castrol technologiją.
CASTROL EDGE 5W30 LL
Sintetinė variklinė alyva, sukurta naudojant naujausias itin pažangias technologijas. 
CASTROL EDGE 5W30 M
Visiškai sintetinė variklinė alyva, sukurta naudojant naujausias itin pažangias technologijas. 
CASTROL EDGE 5W30 C3
Sintetinė variklinė alyva, sukurta naudojant naujausias itin pažangias technologijas
CASTROL EDGE Turbo Diesel 5W40
Visiškai sintetinė variklinė alyva, sukurta naudojant naujausias itin pažangias technologijas.
Castrol Magnatec Hybrid 0W-16
Naujoji „Castrol MAGNATEC Hybrid“ su „DUALOCK“ technologija – sukurta atlaikyti dabartinių hibridinių variklių patiriamus iššūkius ir suteikia 50 % geresnę apsaugą nuo variklio dėvėjimosi
CASTROL MAGNATEC 5W30 C3
Alyva sukurta specialiai apsaugoti variklį ypač sunkiomis miesto salygomis, siūlanti 20% daugiau apsaugos nuo žalingo stop-start variklio susidėvėjimo.
CASTROL Magnatec C3 5W40
Itin aukštos kokybės sintetinė alyva, skirta lengviesiems automobiliams su Benzininiais ir Dyzeliniais varikliais
CASTROL GTX 10W40
CASTROL GTX 10W40 sintetinės technologijos variklio alyva ypač gerai variklį apsaugo nuo suodžių apnašų, ir išlaiko jį švarų.
CASTROL EDGE SUPERCAR 10W60
CASTROL EDGE SUPERCAR 10W60 Pilnai sintetinė alyva ypač tinkanti BMW M-Models