Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Automobiliams >> Variklinė alyva

Variklinė alyva

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
TOTAL QUARTZ INEO DYNAMIC 0W20
 TOTAL QUARTZ INEO DYNAMICS 0W20  Naujos kartos sintetinė alyva ypač tinkanti naujausios kartos BMW automobiliams.
TOTAL QUARTZ INEO XTRA V-DRIVE 0W20
TOTAL QUARTZ INEO XTRA V-DRIVE 0W20  Naujos kartos sintetinė alyva ypač tinkanti naujausios kartos Volvo automobiliams.
TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 0W-20
TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 0W-20 tai pažangiausios technologijos  ART ( Age Resisitance  Technology)  "amžiui atspari technologija" visiškai sintetinė alyva. Ypač  rekomenduojama naudoti WV  grupes automobiliams.
TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE GF5 0W-20
Sintetinė aukštos kokybės alyva. Gali būti naudojama visų tipų benzininiams varikliams, ypatingai hibridiniams varikliams. 0w20 klampa užtikrina puikų alyvos takumą esant žemai temperatūrai, greitkeliuose, mieste, piko valandomis. Tinka bet kokiam vairavimo stiliui, taip pat ir intensyviam važiavimui bet kuriuo metų laiku.
TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W20
Naujausios kartos sintetinė alyva ypač tinkanti naujausios kartos Euro 6 Peugeot ,Citroen automobiliams.  
TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30
  Šiuolaikiniams varikliams sukurta alyva užtikrina maksimalią variklio ir jo dalių apsaugą nuo dėvėjimosi. Dėka mažo peleningumo (Low SAPS) užtikrinamas mažas suodžių ir pelenų kiekis išmetamose variklio dujose.
TOTAL QUARTZ 9000 0W30 Fuel Economy
 100 % sintetinė aukštos kokybės alyva. Naudojama Volvo, Ford benzininiams ir dyzeliniams varikliams,  užtikrina puikų alyvos takumą esant žemai temperatūrai, greitkeliuose, mieste, piko valandomis. Tinka bet kokiam vairavimo stiliui, taip pat ir intensyviam važiavimui bet kuriuo metų laiku.
TOTAL QUARTZ INEO FDE 0W30
Naujausios kartos sintetinė alyva ypač tinkanti naujausios kartos Ford automobiliams.
TOTAL QUARTZ ENERGY 9000 0W30
Visiškai sintetinė (100%), visasezonė, aukštos kokybės alyva benzininiams ir dyzeliniams varikliams.
TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE EcoB 5W20
Sintetinė aukštos kokybės alyva. Naudojama Ford  ECOBOOST, Jaguar, LAND ROVER benzininiams varikliams,  užtikrina puikų alyvos takumą esant žemai temperatūrai, greitkeliuose, mieste, piko valandomis. Tinka bet kokiam vairavimo stiliui, taip pat ir intensyviam važiavimui bet kuriuo metų laiku.
TOTAL QUARTZ Future NFC 9000 5W-30
Sintetinės technologijos pagrindu išgauta visasezoninė alyva, skirta benzininiams ir dyzeliniams varikliams.
TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30
Žemo peleningumo(Low saps), kurą taupanti (fuel economy), sintetinė variklio alyva, labiausiai tinkanti naujausių technologijų PEUGEOT, CITROEN, TOYOTA... dyzeliniams varikliams su FAP, DPF filtrais, denox katalizatoriais. Tinka benzininiams varikliams su egr sistemomis ir twc katalizatoriais.
TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30
Žemo peleningumo(Low saps), sintetinė variklio alyva, labiausiai tinkanti naujausių technologijų Volkswagen, dyzeliniams varikliams su  DPF filtrais, denox katalizatoriais. Tinka benzininiams, turbininiams, daugiavožtuviniams varikliams su egr sistemomis ir twc katalizatoriais.
TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W-40
Itin aukštos kokybės sintetinė TOTAL alyva, skirta lengviesiems automobiliams su Benzininiais ir Dyzeliniais varikliais.
TOTAL QUARTZ 9000 5W-40
Aukščiausios kokybės sintetinė variklių alyva sukurta iš specialiai atrinktų sintetinių bazinių alyvų ir sintetinių priedų.
TOTAL QUARTZ RACING 10W-60
Sintetinė alyva skirta naudoti ypatingai sunkiomis veikimo sąlygomis – sporte. TOTAL QUARTZ RACING ypatingai tinka daugiavožtuminimas ir turbokompresoriniams varikliams.
TOTAL QUARTZ RACING 10W-50
Sintetinė alyva skirta naudoti ypatingai sunkiomis veikimo sąlygomis – sporte, važiuojant greitkeliuose, mieste, piko valandomis, etc., bet kuriuo metų laiku.
TOTAL QUARTZ 7000 Energy 10W-40
Sintetinės bazės alyva sukurta taip, kad patenkintų lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto visų benzininių ir dyzelinių variklių gamintojų reikalavimus.
TOTAL QUARTZ 7000 10W-40
Sintetinės bazės alyva sukurta taip, kad patenkintų lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto visų benzininių ir dyzelinių variklių gamintojų reikalavimus.
TOTAL QUARTZ DIESEL 7000 10W-40
Sintetinės bazės alyva sukurta taip, kad patenkintų lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto visų dyzelinių variklių gamintojų reikalavimus.
ELF EVOLUTION FULL-TECH FE 5W-30
Aukščiausios kokybės Taupanti Degalus alyva pagaminta pagal ELF Synthetic technologiją ir skirta lengvųjų automobilių benzininių ir dyzelinių variklių tepimui. Specialiai pritaikyta RENAULT dyzeliniams varikliams su kietų dalelių filtrais - DPF.
ELF EVOLUTION FULL-TECH MSX 5W-30
Aukščiausios kokybės alyva pagaminta pagal ELF Synthetic technologiją ir skirta lengvųjų automobilių benzininių ir dyzelinių variklių tepimui. Specialiai pritaikyta dyzeliniams varikliams su kietų dalelių filtrais - DPF.
ELF EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30
Aukščiausios kokybės alyva pagaminta pagal ELF Synthetic technologiją ir skirta lengvųjų automobilių benzininių ir dyzelinių variklių tepimui. Specialiai pritaikyta dyzeliniams varikliams su kietų dalelių filtrais - DPF.
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W-30
Aukščiausios kokybės degalus taupanti variklių alyva pagaminta pagal ELF Synthetics technologiją. Skirta visų tipų benzininių ir dyzelinių variklių tepimui.
ELF EVOLUTION 900 DID 5W-30
Aukščiausios kokybės variklių alyva pagaminta pagal ELF Synthetics technologiją ir skirta visų tipų benzininių ir dyzelinių variklių tepimui. Specialiai pritaikyta Volkswagen TDI tiesioginio įpurškimo dyzeliniams varikliams, kuriuose sumontuota „siurblys-purkštukas" tipo degalų sistema.
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W-40
Aukščiausios kokybės variklių alyva pagaminta pagal ELF Synthetics technologiją ir skirta visų tipų benzininių ir dyzelinių variklių tepimui.
ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40
Aukščiausios kokybės variklių alyva pagaminta pagal ELF Synthetics technologiją ir skirta visų tipų benzininių ir dyzelinių variklių tepimui.
ELF EVOLUTION 700 STI 10W-40
Labai aukštos kokybės variklių alyva, pagaminta naudijant ELF SYNTHESE technologiją. Specialiai sukurta benzininiams ir dyzeliniams lengvųjų automobilių ir mikroautobusų varikliams su tiesioginio degalų įpurškimo sistemomis.
ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40
Aukštos kokybės alyva pagaminta pagal ELF SYNTHESE technologiją. Specialiai sukurta lengvųjų automobilių dyzeliniams varikliams su tiesioginio degalų įpurškimo sistemomis: TDI.
Castrol EDGE FST TITANIUM 0W30 A5/B5
Castrol EDGE FST TITANIUM 0W30 A5/B5 sintetinė alyva ypač tinkanti Volvo markės automobiliams.
CASTROL EDGE FST TITANIUM 0W30
Visiškai sintetinė variklinė alyva, sukurta pagal „Fluid-Strengt” technologiją.
CASTROL EDGE FST TITANIUM 5W30 LL
Visiškai sintetinė variklinė alyva, sukurta naudojant naujausias itin pažangias technologijas. 
CASTROL EDGE 5W30 M
Visiškai sintetinė variklinė alyva, sukurta naudojant naujausias itin pažangias technologijas. 
CASTROL EDGE FST TITANIUM 5W30 C3
Visiškai sintetinė variklinė alyva, sukurta naudojant naujausias itin pažangias technologijas
CASTROL EDGE FST Turbo Diesel Titanium 5W40
Visiškai sintetinė variklinė alyva, sukurta naudojant naujausias itin pažangias technologijas.
CASTROL Magnatec STOP-START 5W30 A5
Castrol Magnatec STOP-START sukurta specialiai apsaugoti variklį ypač sunkiomis miesto salygomis, siūlanti 20% daugiau apsaugos nuo žalingo stop-start variklio susidėvėjimo.
CASTROL Magnatec C3 5W40
Itin aukštos kokybės sintetinė alyva, skirta lengviesiems automobiliams su Benzininiais ir Dyzeliniais varikliais
CASTROL Magnatec Diesel 10W40 B4
Variklinė alyva sintetiniu pagrindu. Su poliarizuotomis molekulėmis, kurios kaip „magnetai“ pritraukiamos prie metalinių paviršių variklio viduje.
CASTROL Magnatec 10W40 A3/B3
Variklinė alyva sintetiniu pagrindu.
CASTROL GTX ULTRACLEAN 10W40
Castrol GTX ULTRACLEAN 10W-40   sintetinės technologijos variklio alyva ypač gerai variklį apsaugo nuo suodžių apnašų, ir išlaiko jį švarų.
CASTROL EDGE SUPERCAR 10W60
CASTROL EDGE SUPERCAR 10W60 Pilnai sintetinė alyva ypač tinkanti BMW M-Models
Global Racing Oil GXS 5w30 C3
Naujos kartos, visiškai sintetinė, žemo peleningumo Low SAPS (žemas sieros, fosforo, pelenų kiekis) alyva skirta dyzeliniams ir benzininiams varikliams. Specialiai sukurta varikliams su (arba be) papildomo apdorojimo įranga (kietųjų dalelių filtrais ir TWC katalizatoriais).
Global Racing Oil GXS 5w40
Aukščiausios kokybės sintetinė variklių alyva sukurta iš specialiai atrinktų sintetinių bazinių alyvų ir sintetinių priedų.
Global Special 10W40
Pusiau sintetinė alyva sukurta taip, kad patenkintų lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto visų benzininių ir dyzelinių variklių gamintojų reikalavimus.