Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Pramonės įrengimams >> Farmacijos, maisto, kosmetikos pramonei

Farmacijos, maisto, kosmetikos pramonei

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
TOTAL AXAGR1
Plataus  panaudojimo kalcio komplekso plastinis tepalas skirtas jungčių ir guolių tepimui maisto pramonės įmonėse. Gali kontaktuoti (atsitiktinai) su maisto produktais ir maistinėmis žaliavomis nesukeldamas jiems jokio žalingo poveikio.
TOTAL CERAN FG
Specialus plastinis tepalas skirtas maistinių pašarų granuliavimo mechanizmams. Atsparus vandeniui. Patvirtintas atsitiktiniam kontaktui su maisto produktais pagal NSF H1.
TOTAL NEVASTANE AW
Speciali alyva skirta hidraulinėms sistemoms dirbančioms padidintos rizikos ir apkrovos sąlygomis: maisto, farmacijos ir parfumerijos gamybos įmonėse.
TOTAL NEVASTANE EP
Baltoji mineralinė alyva pramoninėms pavaroms, reduktoriniams siurbliams ir centrifugoms, separatoriams, grandinėms ir konvejerių diržams naudojamiems maisto pramonės įmonėse.
TOTAL NEVASTANE SY
Sintetinė PAG alyva skirta pramoninėms pavaroms ir reduktoriams maisto pramonės įmonėse, dirbantiems ypač plačiame temperatūriniame diapazone ir didelės apkrovos sąlygomis. Krosnių transporterių grandinės, konvejerių diržai, butelių užpildymo įranga, sliekiniai sraigtai. PAG alyva negali būti maišoma su mineralinėmis ar įprastomis PAO sintetinėmis alyvomis.
TOTAL NEVASTANE SL
Sintetinė PAO daugiafunkcinė alyva kuri gali būti naudojama visų tipų hidraulinėms sistemoms dirbančioms žemose temperatūrose, oro kompresoriams dirbantiems sunkiomis sąlygomis, siurblių guoliams, slydimo konvejeriams ir kt. Skirta naudoti maisto, farmacijos ir parfumerijos gamybos įmonėse.
TOTAL NEVASTANE SS
Pusiau sintetinė daugiafunkcinė alyva hidraulinėms sistemoms, oro kompresoriams ir vakuuminiams siurbliams. Skirta naudoti maisto, farmacijos ir parfumerijos gamybos įmonėse. Nevastane SS46 skirta naudoti rotoriniams, o SS100 stūmokliniams kompresoriams.
TOTAL NEVASTANE HT/AW
Specialūs plastiniai tepalai skirti slydimo ir antifrikciniams guoliams maisto ir medicinos pramonės įrengimuose. Galima tepti bendros paskirties įrengimus, guolius, grandines ir slydimo kreipiamąsias. Atsparūs vandens poveikiui, korozijai, stabilūs aukštoje temperatūroje.  
TOTAL NEVASTANE SFG
Aukščiausios klasės kalcio sulfonato komplekso plastiniai tepalai maisto ir medicinos pramonės įrengimams. Atsparūs vandeniui, garams, maistinėms rūgštims ir šarmams. Tinka atsitiktiniam kontaktui su maisto produktais, neskatina bakterijų ir apnašų dauginimosi.  
TOTAL NEVASTANE SILICONE
Formų atskyrimo priemonė ir tepalas viename. Plastikinių ir guminių formų atskyrimui, laikrodžiams, elektros prietaisams, įvorėms, guoliams, grandinėms, foto ir videoįrangos pavaroms, akumuliatorių kontaktams, gumai, tarpinėms, Spaudos ir tekstilės pramonėje – pjovikliams, štampams, formoms, stalams, presams, pjūklams, peiliams.  
TOTAL NEVASTANE 6
"Safeguard" tipo daugiafunkcinė purškiama baltoji alyva aerozolyje skirta maisto pramonės įrengimų tepimui, padedanti sutaupyti laiko ir pinigų kasdienėms aptarnavimo procedūroms. Labai skvarbi, atspari maistinėms rūgštims ir šarmams, vandeniui, garams ir nestiprioms rūgšims. Patvirtina NSF atstiktiniam kontaktui su maisto produktais ir žaliavomis.  
TOTAL FINAVESTAN A
Baltosios mineralinės alyvos – farmacinės kokybės grupės produktai. Naudojamos kaip plastifikatoriai polistireno gamyboje arba termoplastinių elastomerų tarnavimo laikui prailginti, ingredientas kosmetikos ir farmacijos pramonėje, apsauginės priemonės nuo putojimo, apsauginei plėvelei ir priedai produktų atskyrimui nuo formų...  
TOTAL LYRAN C
Baltosios techninės alyvos naudojamos kaip procesiniai produktai smulkių įrengimų tepimui arba kaip sudėtinės žaliavos ir komponentai plastikų, gumos, pesticidų, rašalų ir spausdintuvų dažų gamyboje. Taip pat naudojamos ir tekstilės pramonėje.
TOTAL EMETAN
EMETAN M - medicininis vazelinas naudojamas farmacijos ir kosmetikos pramonėje kaip gamybos produktų žaliava ir sudėtinė dalis. EMETAN T - techninis vazelinas skirtas medicinos, farmacijos ir kosmetikos gamyboje naudojamų įrengimų tepimui.  
TOTAL FINATUROL
FINATUROL K2 ir FINATUROL D - 100% augaliniai aliejai, neturintys jokių gyvulinės kilmės riebalų junginių ir priemaišų (GMO). Naudojami konditerijose ir kepyklose: tešlos maišyklėms ir paskirstytojams, duonos pjaustymo automatams.
TOTAL FINATUROL HT
100% augalinis aliejus, neturintis jokių gyvulinės kilmės riebalų junginių ir priemaišų GMO. Naudojamas konditerijose ir kepyklose produktų atskyrimui nuo formų aukštoje temperatūroje, taip pat tešlos maišyklėms ir paskirstytojams, duonos pjaustymo automatams.  
Nevastane Grease Aerosol
Vandeniui atsparus aerozolinis tepalas, tinkantis atsitiktiniam kontaktui su maistu