Pradžia >> PREKIŲ KATALOGAS >> Pramonės įrengimams >> Maisto pramonei

Maisto pramonei

Nuotrauka
Pavadinimas
Aprašymas
TOTAL NEVASTANE AW
Speciali baltosios mineralines alyvos pagrindu pagaminta alyva skirta aukšto slėgio hidraulinėms sistemoms ir oro linijų tepimui kur galimas atsitiktinis kontaktas su maistu: maisto, farmacijos ir parfumerijos gamybos įmonėse.
TOTAL NEVASTANE SH
Speciali 100 % sinetinė (PAO ) alyva skirta kompresoriams, pneumatinėms, vakuminėms ir hidraulinėms sistemoms kur galimas atsitiktinis kontaktas su maistu, ypač tinka darbui žemoje temperatūroje : maisto, farmacijos ir parfumerijos gamybos įmonėse.
TOTAL NEVASTANE EP
Sintetinės ir baltos mineralinės alyvos pagrindu pagaminta alyva pramoninėms pavaroms, reduktoriniams  naudojamiems maisto pramonės įmonėse kada įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu.
TOTAL NEVASTANE XSH
100 % sintetinė PAO alyva skirta pramoninėms pavaroms, reduktoriams , grandinėms ir konvejerio juostoms maisto pramonės įmonėse, kai įmanaomas atsitiktinis kontakatas su maistu dirbantiems ypač plačiame temperatūriniame diapazone ir didelės apkrovos sąlygomis.
TOTAL NEVASTANE XMF
Plataus  panaudojimo aliuminio komplekso plastinis tepalas skirtas pavarų, jungčių, guolių, užpildymo irenginių, mikserių, konvejerių  tepimui maisto pramonės įmonėse kur įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu. Tepalas pasižymi aukstu atsparumu vandens išplovimui ir dideliems greičiams.
TOTAL NEVASTANE HD2T
 Aliuminio komplekso plastinis tepalas su PTFE skirtas kada procese yra vandens: butelių užpildymo irenginių, mikserių, konvejerių  tepimui maisto ir gėrimų pramonės įmonėse kur įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu H1 NSF. Tepalas pasižymi aukstu atsparumu vandens išplovimui ir didelioms apkrovoms.
TOTAL NEVASTANE XS 80 - 320
100 % sintetinis, didelės apkrovos kalcio sulfonato komplekso plastinis tepalas skirtas dirbti žemoje temperatūroje maisto ar su maistu susijusioje pramonėje. Labiausia tinka naudoti granuliavomo presų tepimui ( šunų maistas, gabalinis cukrus..)
Nevastane Grease Aerosol
Vandeniui atsparus, aerozolinis, aliuminio komlekso daugiafunkcinis tepalas, tinkantis guolių, vyrių, grandinių, kreipiančiųjų ir įrankių tepimui kai įmanomas atsitiktinis kontaktas su maistu 
TOTAL CERAN FG
Specialus plastinis tepalas skirtas maistinių pašarų granuliavimo mechanizmams. Atsparus vandeniui. Patvirtintas atsitiktiniam kontaktui su maisto produktais pagal NSF H1.
TOTAL NEVASTANE SILICONE
Formų atskyrimo priemonė ir tepalas viename. Plastikinių ir guminių formų atskyrimui, laikrodžiams, elektros prietaisams, įvorėms, guoliams, grandinėms, foto ir videoįrangos pavaroms, akumuliatorių kontaktams, gumai, tarpinėms, Spaudos ir tekstilės pramonėje – pjovikliams, štampams, formoms, stalams, presams, pjūklams, peiliams.